пятница, 5 мая 2017 г.

«МЕНІ ТАК ХОЧЕТЬСЯ
ПОБІЛЬШЕ СПІЛКУВАННЯ»

Для кожного автора, особливо в юному віці, знаковою подією може стати перший вихід у літературний світ власних творів. Отож, на занятті гуртка «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради настав час привітати постійну учасницю програми Марію Колеснікову із першою в її житті публікацією.

Керівник гуртка позашкільної освіти Леонід Гапєєв урочисто вручив юному автору свіжий примірник всеукраїнської газети «Справи сімейні», надісланий спеціально з Києва. Серед гостей заходу була й мама Марії, пані Світлана. Після виступу Марії на імпровізованій сцені одна із активних учасниць гуртка, 8-класниця Ярослава Волинська провела інтерв’ю. Отож, влаштуйтеся зручніше й послухайте…

«Мені так хочеться побільше спілкування» ― саме таку назву має твір 10-річної Марійки Колеснікової. Дівчинка створила нарис про маму, але не такий як ми звикли читати. Чим він відрізняється від інших? Під час відкритого обговорення своїм враженням поділилася Ярослава Волинська.
— Марійка не побоялася написати твір на таку тему, розкрила проблему багатьох батьків і дітей. Бо в сучасності вони справді мало спілкуються. Це потрібно виправляти.
На переконання Ясі Волинської, у творі порушена актуальна проблематика спілкування батьків та дітей. Марійці не вистачало спілкування з мамою, яка багато часу працює. Дівчина написала про це твір і він дуже зворушив маму.
Ось декілька відповідей юного автора на запитання молодого кореспондента про сучасне оповідання.
Маріє, коли ти писала цей твір, який у тебе був настрій?
— Я була у гарному гуморі, бо писала з натхненням.
Кому першому ти показала свій твір?
— Звісно мамі. Завжди показую спочатку усе мамі, а цей твір тим паче. Адже присвятила його саме їй.
Мама Марії, пані Світлана також відповіла на запитання Ярослави.
Як Ви поставилися до розповіді доньки і чи змінилося щось у ваших відносинах після того, як Ви побачили твір?
— Я поставилася до розповіді добре і прийняла до уваги багато речей. Тепер ми проводимо з донею більше часу і стали більш відвертими.

Спілкувалася Ярослава Волинська, учасниця гуртка «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради


Активно спостерігав Леонід Гапєєв, керівник гуртка «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради

Комментариев нет:

Отправить комментарий