вторник, 2 октября 2018 г.ТВЕРЕЗА ТОЧКА ЗОРУ:
СЛОВО АВТОРУ


Всеукраїнський літературний конкурс «Ми за тверезе життя!», організований ГО «Рух «Твереза Україна» і Київською міською організацією товариства тверезості та здоров’я має на меті виховання тверезого способу життя у молодого покоління, підтримку тих юнаків і дівчат, які зробили свій вибір на користь тверезості. У 2017-му на конкурс надійшло 1 550 творів від 1 400 авторів майже з усіх областей України. Серед кращих авторів відзначили Катю ПСАРЬОВУ, вихованку гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради.

На сайті http://tvereza.info/konkurs/index.php?lang=uk в рубриці «Переможці літературного конкурсу «Ми за тверезе життя!»-2017 можна докладно ознайомитися із кращими творами усіх вибраних авторів. Вони опубліковані на сайті конкурсу tvereza.info/konkurs, де можна пошукати кнопки соцмереж, які допоможуть поширити будь-який твір  в інтернеті, знайти друзів та однодумців серед учасників проекту.
Від Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради чимало авторів взяли активну участь в цьому заході. Тому оргкомітет нагородив педагога, керівника гуртків Леоніда Гапєєва грамотою за особистий вагомий внесок в організацію та підготовку учнів – учасників всеукраїнського конкурсу.
Приємно зазначити, що конкурс «Ми за тверезе життя!» не обмежується лише призовими місцями переможців. Адже серед авторів є чимало цікавих та актуальних творів, які мають свої креативні ідеї, що цілком заслуговують на увагу суспільства і держави. Тому організатори конкурсу вирішили видати збірник кращих учнівських робіт 2017 року. До книги увійшли 314 вибраних творів учнів 111 класів. Вони вдало розділені за рубриками й темами, що є зручним для усіх небайдужих читачів, а також для використання у викладацькій та виховній, просвітницькій роботі. Наприкінці збірника вміщено алфавітний покажчик авторів опублікованих творів.
Автору Каті ПСАРЬОВІЙ нещодавно було урочисто вручено цю книгу у Національній Спілці письменників України в Харкові. Від імені організаторів конкурсу виступила пані Ольга ШИРОКАЯ, вона подарувала авторський примірник книги із добрими і позитивними побажаннями творчих успіхів у цій важливій справі.

Катя Псарьова:
«Гарна ідея — збірка кращих творів»

Своїми враженнями в короткому інтерв’ю ділиться вихованка гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради Катерина Псарьова.
― Наскільки, Катя, на твою думку, важливо долучати до роздумів про здоровий спосіб життя сучасну молодь шляхом написання творів? Адже психологи дійшли висновку, що коли людина пише на папері, або друкує на ноутбуці свої думки, згодом краще їх втілює в життя. Як ти вважаєш?
― Моє враження дуже гарне. Дуже сподобалося, що мій твір навіть опублікували у книжці! Якщо людина пише на ноутбуці, або висловлює свої думки на папері, то вона потім їх краще втілює в реальності. Особисто я не хочу, щоб у наших знайомих та взагалі в інших сім’ях були проблеми, про які я та інші автори пишуть…

― Традиційно чимало літературних та інших мистецьких конкурсів зорієнтовані на призові місця. Але ж є чимало креативних цікавих творчих задумів різних авторів, які не завжди потрапляють до «призової трійки», хоча їхні роботи теж заслуговують уваги. Саме тому організатори вирішили видати збірку кращих творів молодих авторів. Наскільки цей задум відповідає сучасним реаліям? Що думаєш з цього приводу?
― Думаю, це дуже гарна ідея ―  видати збірку кращих авторських робітЦе дозволить замислитись батькам про майбутнє своїх дітей. Якщо зараз молодь буде долучатися до здорового способу життя, це буде дуже правильно.

Леонід Гапєєв, керівник гуртка «Точка зору» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради

Фото автора


1 комментарий:

  1. В "Літературній Україні" оприлюднюють повідомлення про дитячі конкурси. Зокрема, шукає таланти філфак Ун- ту Шевченка.

    ОтветитьУдалить